Audzēkņi

Latvijas 3×3 valstsvienība basketbolā trenējusies ciešā sadarbībā ar TRUBasketball. Rezultāti: 3×3 puiši ir Tokijas olimpisko spēļu zelta medaļu ieguvēji, kā arī 2020. gada FIBA Pasaules tūres čempionvienība.

3x3 Eiropas kauss: Latvijas vīriešu izlase kvalificējusies finālturnīram

Kitija un Mārtiņš Laksas: Laksu basketbola dinastijas atvasēm katru vasaru izveidojusies tradīcija savā starpsezonas treniņprogrammā sadarboties ar TRUBasketball.

Kitija ir pirmā latviešu basketboliste, kas izraudzīta pasaules spēcīgākās sieviešu basketbola līgas WNBA draftā un ir viena no jaunajām zvaigznēm Eiropas sieviešu basketbolā.

Kitija Laksa: "Pasaules kausā mūsu izredzes ir pietiekami lielas" –  Basketbols – Sportacentrs.com

Mārtiņš savas karjeras laikā pārstāvējis gan Latvijas valstsvienību, gan spēlējis kontinenta spēcīgākajā nacionālajā čempionātā ACB līgā Spānijā.

Start Lublin zakontraktował pierwszych obcokrajowców na nowy sezon. Z  drużyną "czerwono-czarnych" związali się Martins Laksa i Armani Moore -  sportowy24.pl

Tāpat TRUBasketball treniņos piedalījušies vēl citi basketbolisti: Mārtiņš Meiers, Mareks Mejeris, Francis Lācis, Kārlis Šiliņš, Artjoms Butjankovs, Eduards Hāzners, Rodrigo Būmeisters, kā arī “Vilku banda” – 2003., 2004. un 2005. gadā dzimušie basketbolisti no Rīdzenes basketbola skolas.