Jaunumi

Noslēdzies “TRUBasketball” vasaras atvērto basketbola treniņu cikls
27.08.2018

2018. gadā no 20. līdz 24. augustam piecu dienu garumā Mārupē notika basketbola organizācijas “TRUBasketball” atvērtie bezmaksas treniņi jauniešiem.

Augusta treniņu cikls sekoja jau jūnijā aizsākto “TRUBasketball” atvērto treniņu sērijai.  Arī augustā nodarbības vadīja un organizēja basketbola treneris, “TRUBasketball” idejas autors Raimonds Feldmanis, kā arī “TRUBasketball” direktors Artūrs Raudziņš. Atvērto treniņu augusta cikla treniņos ciemojās arī profesionālais basketbolists, “VEF Rīga” un ilggadējais Latvijas valstsvienības spēlētājs Mareks Mejeris.

“TRUBasketball” idejas autors Raimonds Feldmanis: “Uz labas nots esam noslēguši vasaras darbu, sekmīgi aizvadot arī otro “TRUBasketball” treniņu ciklu. Nodarbībās darbojāmies gan pie tā, lai pilnveidotu dalībnieku basketbola iemaņas, gan ieinteresētu un motivētu jauniešus arvien vairāk nodarboties ar sportiskām aktivitātēm ikdienā. Priecēja, ka bija pozitīva atgriezeniskā saite un jaunieši darbojās ar lielu sparu. Paldies “VEF Rīga” klubam un tā kapteinim Marekam Mejerim par to, ka bija iespēja noorganizēt viņa iesaistīšanos treniņprocesā, kas dalībniekiem deva papildus impulsu. Tāpat pateicība Mārupes novada domei, kas atbalsta mūsu organizācijas iniciatīvu šādu treniņu rīkošanā. Tiekamies pavisam drīz jau nākamajās “TRUBasketball” aktivitātēs!”

“VEF Rīga” kapteinis un Latvijas basketbola valstsvienības dalībnieks Mareks Mejeris: “Man ir prieks, ka tiek realizētas tāda veida idejas, kas ir vērstas uz labuma sniegšanu jaunajai paaudzei. Bija patiešām patīkami iesaistīties treniņprocesā un palīdzēt jaunajiem basketbolistiem. Ceru, ka “TRUBasketball” projekts turpinās augt un tam būs ilgs mūžs!”

Augustā notikušie “TRUBasketball” treniņi bija turpinājums jūnija treniņu ciklam, kura ietvaros notika nodarbības pēc līdzīgas struktūras, izraisot lielu popularitāti jauniešu vidū. Kopsummā šovasar “TRUBasketball” treniņos piedalījās 34 dažādi jaunieši no Mārupes un tās apkārtnes. Pirmo reizi atvērtos basketbola treniņus “TRUBasketball” rīkoja jau 2017. gadā.